Sklypo paieška (3 dalis)

 • Sklypo paieška (3 dalis)

  Į krepšelį 

  Spauskite ant video ir peržiūrėkite seminaro ištrauką prieš įsigijant.
  Įsigijus įrašą, prieiga peržiūrėti įrašą galioja 1 mėn.
  3 dalies „Sklypo paieška“ mokymų trukmė: 1,5 val. akademinės valandos.

 • Sklypo paieška ir pirkimas

  „Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ 3 dalis

  3.1. Kokiais informaciniais kanalais ir kaip efektyviai naudotis, ieškant savo svajonių sklypo?

  • Informacijos kanalų apžvalga; efektyvi informacijos sisteminimo ir analizės metodika.

  3.2. Kokiomis metodikomis vadovautis kontroliuojant galimai paslėptų pavojų riziką?

  • Kaip patikrinti pardavėjo pateiktą informaciją apie sklypą? Pateiksime pavyzdžius, kokią svarbią informaciją bando nuslėpti sklypų pardavėjai;

  3.3. Kaip preliminariai įvertinti pasirinkto pirkti sklypo kainos atitikimą rinkos kainai? Kaip derėtis su pardavėju?

  • Kokią ir kaip informaciją sisteminti apie potencialius pirkimui sklypus, siekiant išsirinkti labiausiai tinkamą variantą?
  • Pagal kokius kriterijus dažniausiai renkamasi kokį sklypą pirkti? Kaip derėtis su sklypo pardavėju?
  • Kur yra NT brokerio svarba sandorio sėkmei ir jo sukuriama pridėtinė vertė?

  3.4. Trumpa Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos sklypų rinkos apžvalga

  • Kiek per metus Lietuvoje pastatoma individualių namų?
  • Trumpa miestų rajonų apžvalga: pateiksime Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų sklypų segmentacijos lenteles. Kuriuose miesto rajonuose statant namą būtų pasiekta didžiausia ilgalaikė investicinė grąža?

  Apie video mokymų „Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ paskirtį ir aktualumą kviečiame plačiau skaityti ir žiūrėti „Įžangoje“. Trumpai norime paminėti, jog mokymai bus naudingi, nesvarbu kokiu būdu organizuosite namo statybas patys ar samdant įmonę, rangovą, darbų vykdytoją. Seminarą patariame žiūrėti nuo 1 iki 5 dalies.
  Įsigijus 3 seminaro dalį „Sklypo paieška“, prisijungimas galios ribotą laiką, t.y. 1 mėnesį, kurio metu video medžiagą galėsite žiūrėti jums patogiu laiku ir neribotą kiekį kartų. Įsigijus ir skaidres, jas galėsite atsiųsti 1 mėnesio bėgyje ir atsisiuntę į savo kompiuterį, ateityje naudotis bet kada.
  3 dalies „Sklypo paieška“ mokymų trukmė: 1,5 val. akademinės valandos.

  Jei įsigysite visas seminaro „Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ dalis vienu pirkimu, prisijungimas video seminaro peržiūrai ir pdf skaidrių parsisiuntimui galios 3 mėnesius. Įsigyjant 5 dalis kartu, galima sutaupyti ir gauti didelią nuolaidą. 5 dalių video seminaro trukmė apie 8 akademinės valandos.

  Nusipirkus mokymus, prisijunkite prie savo paskyros interneto puslapyje https://www.seminarai.namukainos.lt. Gavę apmokėjimą, el. paštu Jums iš karto atsiųsime prieiga prie Jūsų įsigytų prekių: mokymų ir skaidrių.

  DĖMESIO. Mokėjimas už prekės (mokymus ir skaidres) negrąžinamas.
   

   

   

   

   

   

   

   

   


   

  Sklypo pasirinkimas statyboms

  Kaip išsirinkti sklypą?

  Dažnas atvejis, kai sklypo yra ieškoma pagal mažiausią kainą įvairiuose rajonuose. Stebuklų nebūna, dažniausiai mažiausia kaina reiškia, kad reikės papildomai investuoti į sklypo paruošimą, norint pradėti namo statybą arba jį apžiūrėję suprasite, kad ten nenorite gyventi, arba sklypas bus toli nuo miesto. Paprastesnis sklypo pasirinkimas būtų, jei pasiruoštumėte sklypo paieškai prieš tai sudarę svarbiausių kriterijų sąrašą, pagal juos atrinktumėte potencialius pirkimui sklypus ir juos visus apžiūrėtumėte bei įvertintumėte.


  Pagal ką rinktis sklypą namui?


  Trumpai aptarkime kriterijus, pagal kuriuos rinktis sklypą jūsų svajonių namui.
  Išsirinkite rajonus, kuriuose norėtumėte gyventi. Apvažiuokite visus rajonus, kurių lokacija jums tinkama, net ir tuos, kuriuose nesate lankęsi anksčiau. Nuspręskite, kuriuose rajonuose norėtumėte gyventi.
  Susirinkite pilną informaciją apie rajonus, kurie jums patiko. Pasikalbėkite su draugais, pasidomėkite rajone gyvenančių žmonių socialine ir demografine padėtimi ir saugumu. Pasidomėkite rajono darželių, mokyklų, parduotuvių, medicinos centrų situacija, kokybe, naudojimosi patogumu. Įvertinkite atstumą nuo rajono iki savo darbovietės bei rajono geografinę padėtį, kaip toli iki jūsų mėgstamų veiklos vietų (parko, miško pasivaikščiojimui, dviračių tako ir pan.). Atkreipkite dėmesį į rajone veikiančio viešojo transporto situaciją. Surinkite informaciją apie rajono infrastruktūrą, kaip valomi žiemą keliai, kokia plėtra ir kada planuojama. Pasidomėkite miesto komunikacijų esama situacija ir artimiausiais planais.


  Sklypo paruošimo namo statybai etapai


  Jau perkant sklypą reikia žinoti, kokie sklypo paruošiamieji darbai laukia ir kiek kainuos sklypo paruošimas namo statybai. Tokia informacija padeda nustatyti sklypo rinkos kainą ir pravesti pagrįstas derybas su pardavėju.
  Prieš pradedant namo statybas priklausomai nuo sklype esančios situacijos, gali tekti nemažai investuoti į sklypo paruošiamuosius darbus statybai. Jei sklypas yra žemiau projektinio aukščio, reikalingas papildomas žemių atvežimas ir išlyginimas. Taip pat svarbu atlikti grunto tyrimus ir žinoti kokios investicijos nusimato į namo pamatus, kurie turi būti projektuojami atsižvelgiant į grunto situaciją sklype. Nepamirškite išsiaiškinti, ar tikrai turėsite galimybe prisijunkti prie komunikacijų tinklų ir keik tai gali jums kainuoti.
  Plačiau apie šiuos klausimus ir kaip sužinoti ir patikrinti „paslėptą informaciją“ apie sklypą bei metodiškai sisteminti informaciją padėsiančią išsirinkti sklypą žiūrėkite mūsų video seminare „Sklypo paieška ir pirkimas“ („Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ 3 dalis).