Įžanginis video

 • Įžanginis video

   

   

  Spauskite ant video ir susipažinkite su bendrąja informacija

  Peržiūrėti

 • Mokymai apie namo statybą

  Video mokymai „Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ skirti planuojantiems, arba dar tik svajojantiems apie savo namo statybą, nesvarbu kaip valdysite statybą - patys, samdysite statybos darbų vadovą, ar statybų įmonę. Rekomenduojame seminarą peržiūrėti tuomet, kai dar tik svarstote, kad gal norėtumėte statytis namą.Pagal mūsų seminaro dalyvių atsiliepimus ir patirtį žinome, kad po seminaro būna lengviau apsispręsti, kokį, kur ir kaip namą statyti, o galbūt priimti kitą sprendimą ir nusipirkti pvz. butą, ar nesistatyti, ir nusipirkti jau pastatytą namą.Jei esate tvirtai apsisprendę statyti namą, seminare pateikta informacija padės išvengti skaudžių klaidų ir sutaupyti didžiules pinigines sumas.

  Jei jau turite sklypą, o gal net ir namo projektą ir ruošiatės statybai, peržiūrėję seminarą suprasite, gal kažkur jau esate suklydę, galbūt turite galimybę visas, ar bent dalį klaidų ištaisyti dar neįsibėgėjus statybos procesui. Mūsų praktikoje buvo daugybė atvejų, kai po seminaro šeimos perprojektuodavo namus, ar net parduodavo nusipirktą sklypą ir ieškodavo kito, o išklausę statybinę dalį - pakoreguodavo projektus, ar namo išorės medžiagų pasirinkimus.
  Galite įsigyti mokymus atskiromis dalimis arba visas dalis iš karto. Perkant visas dalis, suteikiama labai ženkli nuolaida! Galbūt jau esate nusipirkę sklypą, turite namo projektą, ruošiatės statybos darbams ir gali atrodyti, kad pirmos 3 seminaro dalys Jums bus jau neaktualios, bet rekomenduojame peržiūrėti visas dalis, nes jose yra pateikiama daug naudingos informacijos, kuri turėtų būti Jums naudinga ir namo statybos proceso metu. Pirkdami iš karto visų penkių seminaro dalių paketą, sumokėsite panašią sumą, kaip atskirai pirkdami tik 4 ir 5 dalis.


  Rekomendacijos ir sąlygos


  Rekomenduojame pradėti mokymų peržiūrą iš eilės nuo 1 dalies iki 5 imtinai. Medžiaga išdėstyta tokiu pačiu eiliškumu, kuriuo vadovaujantis ir turi būti vykdomas “namo statybos projektas”.
  Mokymus apie statybą galėsite peržiūrėti Jums patogiu laiku, o sudėtingesnes vietas atsisukti ir peržiūrėti tiek kartų, kiek norėsite.
  Norintys gali įsigyti ir atsisiųsti seminaro skaidres pdf formatu, nuoširdžiai rekomenduojame tai padaryti, nes įsigytų seminaro video prisijungimo ir peržiūros laikas yra ribotas, o išsisaugotas savo kompiuteriuose pdf skaidres galėsite peržiūrėti vėliau kada tik panorėsite.
  Prisijungimas ir galimybė peržiūrėti nusipirktas atskiras seminaro dalis galioja - 1 mėnesį nuo mokymų įsigijimo datos, o nusipirkus visas seminaro dalis vienu kartu - 3 mėnesius. Bendra visų 5 seminaro dalių mokymų trukmė sudaro virš 8 akademinių valandų.
  Užsisakę mokymus, prisijunkite prie savo paskyros interneto puslapyje https://www.seminarai.namukainos.lt/ ir Jums iš karto bus suteikta prieiga prie mokymų.

  DĖMESIO. Mokėjimas už mokymus ir seminaro medžiagą - skaidres (pdf formatu) yra negrąžinamas.